Upgrady, nejnovější nápovědy a aktuality

Na následujících řádcích představíme novinky, které přináší verze 23.


   Read more...

Na následujících řádcích představíme novinky, které přináší verze 22.


   Read more...

Na následujících řádcích představíme novinky, které přináší verze 21.


   Read more...

Na následujících řádcích představíme novinky, které přináší verze 20.


   Read more...

Při vytváření testu je možnost volby opakování testu. Dříve bylo nastavení opakování testu nastaveno na jeden pokus. V současné chvíli jsou implicitně nastaveny tři možná opakování. V případě, že je test nastaven na jeden pokus, nahlíží se na test jako by byl neopakovatelný. Pokud se následně změní počet opakování, předchozí záznamy o vyplnění testu se neuchovají.

Zobrazení počtů pokusů


   Read more...

Verze 2.23

Na následujících řádcích představíme novinky, které přináší verze 23.

 

Certifikační modul
#16868 Modul umožňuje administrátorovi tvorbu certifikátů a jejich přiřazení k disciplíně. Při splnění podmínek (získání bodové hranice potřebné ke splnění disciplíny) se uživateli objeví odkaz Tisknout certifikát, který vygeneruje certifikát do pdf.
Nový vzhled
  Nasazujeme nový výchozí vzhled. Můžete si jej vyzkoušet na demo.lmsunifor.com (username: student, heslo: student). Uživatelům zůstává možnost přepnout se zpět do vzhledu předchozího.
Statistiky disciplíny #19132 V tutorské práci je nyní odkaz Statistiky k disciplíně, který mapuje celkový počet návštěv a také počet zobrazení jednotlivých kapitol.
Tisk papírových testů - odpovědi #19120 Při tisku papírových testů přibyla možnost vytisknout si i varianty s vyznačenými správnými odpověďmi.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner