Disciplína neboli předmět

Potřebujete pomoc s orientací ve studovaném předmětu? Čtěte dále.

Na stránku disciplíny se dostanete kliknutím na její název ve Studentské části.

Samotná stránka disciplíny je rozdělena do několika sekcí. Projdeme si je jednu po druhé.

 

Osobní data k disciplíně

Odkaz Vaše třída Vám ukáže všechny Vaše spolužáky včetně tutora.

Zde jsi můžete prohlédnout fotografie spolužáků, podívat se na profily jednotlivých uživatelů ve třídě (tlačítko Osobní profil) nebo poslat zprávu jednotlivci či všem (Poslat zprávu nebo Poslat zprávu třídě).

Požadavky a sylabus Vám řeknou, o čem daná disciplína pojednává, jaké jsou požadavky na její splnění, nabídnou Vám seznam úkolů a seznámí s autory jednotlivých kapitol.

Diskuze k disciplíně Vám umožní vyjádřit svůj názor či zeptat se na problematiku související s disciplínou. Více o diskuzích se dozvíte v jim věnovaném článku.

Poslat zprávu třídě je odkaz, se kterým jsme se již setkali na stránce třídy. Více v článku zaměřeném na komunikaci.

I Statistice studenta je věnován speciální článek.

Předposledním odkazem jsou Úkoly k disciplíně. Zcela neočekávaně Vás seznámí s úkoly, které máte v rámci discplíny splnit. Plnění úkolů se zabývá článek Odeslání úkolu.

Jako poslední je liště uvedeno jméno tutora. Kliknutím se můžete podívat na osobní profil Vašeho vyučujícího.

Obsah disciplíny

V obsahu disciplíny je seznam jednotlivých kapitol. Kliknutí na jednu z nich Vás přenese přímo do studijního textu. Více v kapitole Obsah kapitoly.

 

Testy

Základní informace k testu je vždy název, zda je test cvičný či ne a do kdy je potřeba test splnit. Více informací a spuštění textu Vám umožní tlačítko Detail testu. Ale o tom více v článku Plnění testu.

 

Užitečné odkazy

Internetové stránky považované tutorem za zajímavé zobrazíte kliknutím na Přejít na odkaz.

 

Soubory ke stažení

Zavěšené soubory stáhnete kliknutím na ikonu symbolizující typ souboru.

 

 

 

Tutoriály

Tutoriály jsou prezenční setkání pořádaná tutorem. Na stránce disciplíny vidíte název tutoriálu, termín konání a informaci o Vašem přihlášení. Podrobnosti o tutoriálu zístáte stisknutí tlačítkem Přihlásit/Odhlásit. Práci s tutoriály a zkouškami si můžete prohlédnout v následující videoukázce, případně v článku Přihlášení na tutoriály a zkoušky.

 

Zkoušky

Zkoušky jsou také prezenčním setkáním. Slouží k ověření získaných znalostí a vědomostí, bývá hodnocena známkou. Na rozdíl od tutoriálu nevidíte termín konání zkoušky, ale celé zkouškové období. Jednotlivé termíny a další informace zobrazíte tlačítkem Přihlásit/Odhlásit. Práci s tutoriály a zkouškami si můžete prohlédnout v následující videoukázce, případně v článku Přihlášení na tutoriály a zkoušky.

 

Klíčová slova

 

e-max.it: your social media marketing partner